WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 "Deveja dëshiron të “shijojë” veterinaren"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

"Deveja dëshiron të “shijojë” veterinaren" Empty
MesazhTitulli: "Deveja dëshiron të “shijojë” veterinaren"   "Deveja dëshiron të “shijojë” veterinaren" EmptyMon May 09, 2011 2:24 am


Devetë janë të njohura për oreksin e tyre të pangopur, por në një foto duket se kjo kafshë ka shkuar një hap më tej, duke dëshiruar të “shijojë” veterinaren.
Në fakt, fjala është për një mashtrim optik. Veterinarja, siç transmetojnë mediet britanike, po përpiqej të përgatiste devenë për të rregulluar thundrat e saj.
Kjo nuk e zvogëlon vlerën e kësaj foto, që në shikim të parë tregon se deveja dëshiron të gëlltitë veterinaren.


_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

"Deveja dëshiron të “shijojë” veterinaren" Empty
MesazhTitulli: Re: "Deveja dëshiron të “shijojë” veterinaren"   "Deveja dëshiron të “shijojë” veterinaren" EmptySat May 19, 2012 5:42 pm

qenka deve qeflije me duket

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Deveja dëshiron të “shijojë” veterinaren"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: