WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Reina: Mezi e pres stinorin e ri 2011-12

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX


Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Reina: Mezi e pres stinorin e ri 2011-12 Empty
MesazhTitulli: Reina: Mezi e pres stinorin e ri 2011-12   Reina: Mezi e pres stinorin e ri 2011-12 EmptyFri May 13, 2011 9:44 pm

'' Nuk mund te pres per stinorin e ri. Kemi nje lajm te shkelqyer mbi kontraten e Kennyt, Steve Clarke dhe te gjithe stafit. Te gjithe jemi ne rrugen e duhur dhe jemi optimist.'' Gjithmone kam thene( po shikoj perpara per stinorin e ri ). Natyrisht se ne Dhjetor dhe Janar ishte rende ta mendoje kete sepse as afer nuk ishim ketu qe jemi tani.'' Mendoj se duke i bere gjerat mire hap pas hapi kemi arritur qe te jemi ketu. Per kete jemi te gjithe optimist dhe mezi presim stinorin tjeter.''Pepe Reina tha se lajmin mbi vazhdimin e kontrates se Kenny Dalglish e pa ne TV.'' Une isha duke zhviluar ne trajnim, dhe lajmin e pash ne TV. Por me te vertet jam shume i lumtur, dhe te gjithe shoket e tjere gjithashtu.'' Te gjithe kemi buzeqeshje ne fytyrat tona tani dhe shpresoj te zgjase per nje kohe te gjate. Duhet te jemi te qete, pasi do te jete veshtire te perballemi me ekipet e medha.'' Vendi i 5te nuk eshte vendi ku i takon Liverpoolit. Shpresoj qe stinorin tjeter te perfundojme shume me larte.'' Te gjithe mezi presim stinorin e ri, por duhet ta kryejme punen tone te Dielen.'' Nese fitojme edhe matematikisht e sigurojme kualifikimin, dhe ky eshte synimi jone - ta mboshtim Tottenhamin te shkojme ne Europe dhe pastaj te kemi pushim, qe besoj se e meritojme.''

Fc Liverpool ♥♥!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
 
Reina: Mezi e pres stinorin e ri 2011-12
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: