WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Çiljeta me këngë ‘tallava’

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çiljeta me këngë ‘tallava’  Empty
MesazhTitulli: Çiljeta me këngë ‘tallava’    Çiljeta me këngë ‘tallava’  EmptyThu Aug 04, 2011 9:08 pm

Çiljeta me këngë ‘tallava’  2vxpret

Këngëtarja nga Shqipëria Çiljeta Xhilaga është duke u përgatitur për këngën e saj më të re.

Mediat shqiptare raportojnë se ajo kësaj radhe do të vijë me një këngë me ritëm tallava në bashkëpunim me këngëtarin Vani. Kënga do të punohet nga kompozitori Flori Mumajesi.

Çiljeta në ‘fan page’ të saj ka shkruar se kjo këngë do të jetë në krye të çdo klasifikimi.

“Duhet të keni edhe pak durim, sepse kjo këngë ka për të qenë hiti i verës, ka për të qenë në krye të çdo klasifikimi, jua siguroj!”, u ka thënë Çiljeta fansave përmes fan page të saj.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Çiljeta me këngë ‘tallava’
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: