WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin  Empty
MesazhTitulli: Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin    Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin  EmptyTue Nov 08, 2011 2:34 am

Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin  F26cds

Ajo ishte më e përforlua ditëve të fundit nëpër mediat shqiptare. Rritja e gjoksit nga këngëtaret është gjë e zakonshme, mirëpo zvogëlimi është gjë jo normale dhe këtë u spekulua se e bëri këngëtarja nga Shqipëria.

Disa foto të Çiljetës të bëra në SHBA kanë shtyrw mediat shqiptare të besojnë se këngëtarja ka zvogëluar gjoksin. Megjithatë, ajo i ka mohuar këta zëra.

“Format e mia të mira nuk vijnë nga operacionet plastike, por i jam përvjelur palestrës. Sa i përket zvogëlimit të gjoksit, besoj se do ta bëj pasi të bëhem nënë”, theksoi ajo.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin  Empty
MesazhTitulli: Re: Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin    Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin  EmptyTue Nov 08, 2011 1:03 pm

Smile Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: