WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dibër, sherr me thikë, vritet në shkollë 17- vjeçari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dibër, sherr me thikë, vritet në shkollë 17- vjeçari Empty
MesazhTitulli: Dibër, sherr me thikë, vritet në shkollë 17- vjeçari   Dibër, sherr me thikë, vritet në shkollë 17- vjeçari EmptyFri Oct 28, 2011 7:43 pm

Burime nga policia e Dibrës bëjnë të ditur se në orët e para të mëngjesit në një prej shkollave të mesme të këtij qyteti ndodhi një ngjarje e rëndë ku ka humbur jetën një adoleshent.

17- vjeçari K. Bërdulla humbi jetën pasi është vrarë me thikë nga bashkëmoshatari dhe shoku i tij E. Reçi, raporton Shekulli/

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton rreth rrethanave që quan në këtë tragjedi.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Dibër, sherr me thikë, vritet në shkollë 17- vjeçari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: