WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Per kend do te votoni

Shko poshtë 

Per kend do te Votoni
PDK
Per kend do te votoni Vote_lcap175%Per kend do te votoni Vote_rcap1
 75% [ 3 ]
LDK
Per kend do te votoni Vote_lcap10%Per kend do te votoni Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
AAK
Per kend do te votoni Vote_lcap10%Per kend do te votoni Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
VETVENDOSJE
Per kend do te votoni Vote_lcap125%Per kend do te votoni Vote_rcap1
 25% [ 1 ]
FER
Per kend do te votoni Vote_lcap10%Per kend do te votoni Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
LDD
Per kend do te votoni Vote_lcap10%Per kend do te votoni Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
AKR
Per kend do te votoni Vote_lcap10%Per kend do te votoni Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Te Tjere
Per kend do te votoni Vote_lcap10%Per kend do te votoni Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Per kend do te votoni Empty
MesazhTitulli: Per kend do te votoni    Per kend do te votoni EmptySat Nov 27, 2010 3:43 am

Per cilen parti do te votoni ne zgjedhjet e 12 Dhjetorit ????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Per kend do te votoni Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend do te votoni    Per kend do te votoni EmptySat Nov 27, 2010 11:00 pm

PDK ma e mira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Per kend do te votoni Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend do te votoni    Per kend do te votoni EmptyMon Dec 13, 2010 12:37 am

Prishtinë, 13 dhjetor - Rrjeti i organizatave joqeveritare, Demokracia në Veprim, publikoi rezultatet paraprake ku sipas vëzhguesve të saj, janë numëruar më shumë se 51 për qind e fletëve të votimit.
Përfaqësues të Demokracisë në Veprim në deklaratën për mediat në orët e pasmesnatës thanë se në Drenas dhe Skënderaj ka prova të qëndrueshme për manipulim dhe se të dhënat e këtyre dy zonave janë lënë jashtë përllogaritjeve të tyre pikërisht për këtë fakt.

Sipas llogarive paraprake të vëzhguesve të Demokracisë në Veprim (pas numërimit të 51 të fletëvotimeve paa Drenasin e Skenderjat) PDK vazhdon të udhëheqë me 30.69 për qind, LDK 26.2 përqind, Vetëvendosje 12.78 përqind, AAK 10.89 përqind, AKR 7.85 përqind, LDD 2.78 përqind FER 2.35 përqind dhe partitë e tjerat rreth 6 përqind.

Demokracia në Veprim tha se manipulimi është mbështetur në votimin e të njëjtit person mbi 2 herë. Ky manipulim, thanë ata, ka dëmtuar procesin zgjedhor dhe mbetet për t’u parë në orët në vazhdim nëse procesi zgjedhor duhet të përsëritet në këto dy zona apo jo.

_________________
Per kend do te votoni W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Sponsored content
Per kend do te votoni Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend do te votoni    Per kend do te votoni Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per kend do te votoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARKIVA (¯`♥´¯) :: ARKIVA E FORUMIT-
Kërce tek: