WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Të pres..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 EmptyFri Feb 03, 2012 11:08 pm

te Pres e dashura ime ne vendin e vjeter!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 EmptySat Feb 04, 2012 12:34 am

te pres tek kafeneja jone aty do te jem ulur duke pire pijen qe pime te dy bashke

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 EmptyThu Feb 09, 2012 1:00 am

Te pres deri sa t'me humbas shpresa per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 EmptyFri May 18, 2012 1:37 am

te takohemi edhe te me thuash te dua,ashtu sic te dua une

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 EmptySun May 27, 2012 9:09 pm

Te pres te me buzeqeshesh prape si dikur

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 EmptyWed May 30, 2012 8:39 am

te pijm kaffe se u ftohff hm....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 EmptyThu May 31, 2012 12:57 am

Te pres te hame edhe nga nje cope torte me kafe

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 EmptySat Jun 02, 2012 3:40 am

qe te lexoj postimet e tua

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Të pres.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Të pres..   Të pres.. - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Të pres..
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: