WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? Empty
MesazhTitulli: Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?   Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? EmptyWed Jan 18, 2012 8:44 am

Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?
Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? Flamuri_kosoves

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?   Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? EmptyWed Jan 18, 2012 8:45 am

1 Komb, 1 Shtet, 1 Popull dhe 1 FLAMUR KUQ E ZI !

JEMI NJE !!!

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?   Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? EmptyWed Jan 18, 2012 9:19 pm

Kosova dhe Shqiperia eshte nje Komb por fatkeqesisht per momentin jane dy shtete. Por do kete vetem nje Shqiperi te madhe, nje flamur Kuq e Zi dhe nje gjuhe Shqipe.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?   Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? EmptyThu May 17, 2012 5:11 pm

Jemi nje komb edhe pse me dy shtete te ndryshme;por kemi gjuhen edhe gjakun e trupit te njejte(kuq e zi)

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?   Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: