WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare do te deshiroje per nje sekond?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cfare do te deshiroje per nje sekond? Empty
MesazhTitulli: Cfare do te deshiroje per nje sekond?   Cfare do te deshiroje per nje sekond? EmptySat Jun 02, 2012 4:03 am

Un do te deshiroja te qendroja pran njerezve qe i dua dhe qe me duan.
Po juve?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cfare do te deshiroje per nje sekond? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do te deshiroje per nje sekond?   Cfare do te deshiroje per nje sekond? EmptyMon Jun 04, 2012 8:18 pm

Te ju ndihmoja te gjithe atyre qe kane nevoje per ndihme

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cfare do te deshiroje per nje sekond? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do te deshiroje per nje sekond?   Cfare do te deshiroje per nje sekond? EmptyFri Jun 08, 2012 6:08 pm

te beja ate qe kam dashur gjithmone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cfare do te deshiroje per nje sekond? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do te deshiroje per nje sekond?   Cfare do te deshiroje per nje sekond? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare do te deshiroje per nje sekond?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: