WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Vjen nje moment dhe ..???

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyMon Nov 29, 2010 10:34 pm

Po fillojme edhe me nje teme te re

Vjen nje moment dhe mendojme vetem pozitivisht per qdo gje.

Vazhdoni ju ....>>>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyTue Nov 30, 2010 1:30 am

Vjen nje moment dhe behemi te lumtur te gjithe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyTue Nov 30, 2010 2:01 am

Vjen ni moment dhe ecim me hapin e kohes Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyFri Dec 03, 2010 10:19 pm

Vjen nje moment dhe bota ndryshon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyMon Dec 06, 2010 12:40 am

Vjen nje moment dhe ndalet ky shi qe na merziti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 12:49 am

Vjen nje moment dhe e perfundoj punen

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 12:55 am

Vjen nje moment, dhe ndahem nga te gjithat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 2:22 am

Vjen nje moment dhe bashkohemi te gjithe Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 2:30 am

Vjen nje moment dhe une behem WebMaster! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 2:33 am

Vjen nje moment dhe behesh Razz djale i mire

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 2:36 am

Mondi shkruajti:
Vjen nje moment dhe behesh Razz djale i mire
Cfar djali qenkam tash? Very Happy
Kerkoj ate qe e meritoj! Haha!
Vjen nje moment dhe behet liberalizimi i vizave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 2:39 am

DitTixX shkruajti:
Mondi shkruajti:
Vjen nje moment dhe behesh Razz djale i mire
Cfar djali qenkam tash? Very Happy
Kerkoj ate qe e meritoj! Haha!
Vjen nje moment dhe behet liberalizimi i vizave.

hahaha nuk thash qe sje djale i mire Razz
Edhe liberalizimi i vizave eshte bere per Shiptarët e Shqiprisë Very Happy

Vjen nje moment dhe shkoj ne Tiranë

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 2:48 am

Mondi shkruajti:
DitTixX shkruajti:
Mondi shkruajti:
Vjen nje moment dhe behesh Razz djale i mire
Cfar djali qenkam tash? Very Happy
Kerkoj ate qe e meritoj! Haha!
Vjen nje moment dhe behet liberalizimi i vizave.

hahaha nuk thash qe sje djale i mire Razz
Edhe liberalizimi i vizave eshte bere per Shiptarët e Shqiprisë Very Happy

Vjen nje moment dhe shkoj ne Tiranë
Une jam Kosovar i Kosovës. Tash edhe une kam shtet. Razz


Vjen nje moment, dhe behem baba! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Dec 18, 2010 10:50 pm

vjen nje moment dhe kthehem nga fillimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySun Dec 19, 2010 12:02 am

Vjen nje moment, dhe gjerat qe i endrroj do i jetoj! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySun Dec 19, 2010 12:14 am

Vjen nje moment dhe gjerat e kaluara i kujton me nostalgji !!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySun Dec 19, 2010 12:17 am

Vjen nje moment dhe gjithcka finalizohet me lumturi te perjetshme !! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySun Dec 19, 2010 12:19 am

Vjen nje moment dhe ecen vetem perpara

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySun Dec 19, 2010 12:26 am

Vjen nje moment, po pasi te vjen ai moment vjen edhe nje moment tjeter! Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyFri Jan 07, 2011 11:17 pm

dhe mendoj si ta permirsoj gabimin qe e kam ba.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySat Jan 08, 2011 2:06 am

behem vitamin-B Very Happy

_________________
Vjen nje moment dhe ..??? W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptySun Jan 16, 2011 10:07 pm

vjen nje moment dhe duhet te shkoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyFri Jan 21, 2011 3:28 am

vjen nje moment e ben bam.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyMon Jan 31, 2011 2:53 am

Vjen nje moment qe urrej dike...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? EmptyMon Jan 31, 2011 2:58 am

Vjen nje moment dhe urrejtja kalon ....

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Vjen nje moment dhe ..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Vjen nje moment dhe ..???   Vjen nje moment dhe ..??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vjen nje moment dhe ..???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: