WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Erza nga Mitrovica, Miss Idaho 2011

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 39

2011 - Erza nga Mitrovica, Miss Idaho 2011  Empty
MesazhTitulli: Erza nga Mitrovica, Miss Idaho 2011    2011 - Erza nga Mitrovica, Miss Idaho 2011  EmptySun Jan 23, 2011 10:04 pm

2011 - Erza nga Mitrovica, Miss Idaho 2011  2mgpchi
Erza Haliti sivjet ka pasur fat në botën e spektakleve të bukurisë dhe ka fituar titullin “Miss Idaho 2011”. Ajo është një 20 vjeçare nga Mitrovica, ndërsa jeton me familje në Idaho, në SHBA, ku studion biologjinë si bazë për studime të mëtutjeshme në medicinë.
“'Nuk kam besuar se do të zgjidhem unë, sepse ka pasur me të vërtetë vajza shumë të bukura. Por, ja ata më zgjodhën mua, e zgjodhën një shqiptare nga Kosova. Natyrisht se kam ëndërruar që të fitoj, por nuk kam besuar”, ka thënë Erza në një intervistë për Zërin.
“Jam duke u përgatitur për Miss Amerika në qershor, ku unë patjetër do të marrë pjesë, mandej vjen Miss Universi dhe në fund Miss Bota. Do të mundohem të shkojë deri në fund”, ka shtuar ajo.
Erza tashti ka shumë oferta për prezantime të produkteve të ndryshme në sektorin e modës, kozmetikës, etj. Ajo momentalisht punon në një shkollë ku u jep fëmijëve matematikë 3 herë në javë; vrapon rregullisht; mundohet të gjejë kohë për lexim dhe t’i vazhdojë studimet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Erza nga Mitrovica, Miss Idaho 2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Blerta nga Peja kandidate për Miss Canada
» Redon Makashi fitues i “Kënga Magjike 2011”
» Ja personazhet më tërheqës të 2011
» Reina: Mezi e pres stinorin e ri 2011-12
» Mbi 110 të arrestuar për demonstratën e dhunshme te dates 21.01.2011

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: