WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rihanna, me 8 dhjetor në Tiranë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Rihanna, me 8 dhjetor në Tiranë?  Empty
MesazhTitulli: Rihanna, me 8 dhjetor në Tiranë?    Rihanna, me 8 dhjetor në Tiranë?  EmptySun Dec 05, 2010 8:14 pm

Tiranë, 3 dhjetor - Këngëtarja e famshme Rihanna pritet të vijë në Tiranë për të dhënë një koncert më 8 dhjetor, në sallën e madhe të Pallatit të Kongreseve.

Lajmi jozyrtar është dhënë për agjencinë NOA nga burime të rezervuara brenda stafit të organizimit të koncertit, kurse burimet zyrtare ngurruan të konfirmojnë ardhjen e Rihannës në eveniment .

Bëhet fjalë për një koncert festiv që organizohet në kuadrin e Dhjetorit ’90 dhe kremtimit të 20 vjetorit të asaj periudhe që largoi diktaturën dhe solli demokracinë në Shqipëri, duke nisur me protestat e studentëve në lëvizjen e famshme të Dhjetorit ’90.

Nga burimet e mësipërme, NOA ka mësuar se stafi organizator prej ditësh është duke negociuar me disa emra të njohur dhe ndër më hit sot në të gjithë botën.

Negociata për sjellje në Tiranë ka pasur për Lady Gaga, Rihanna dhe Shakira, bëhet e ditur nga stafi organizator.

Për Shakirën ka qenë e pamundur sjellja e saj në Tiranë këtë muaj për shkak se agjenda e saj është e mbyllur prej kohësh me disa koncerte nëpër botë.

Ndërkohë, e lirë në aktivitetin publik rezulton e famshmja 22 vjeçare nga Barbadosi, Rihanna, dhe, sipas faqes së saj zyrtare online, evenimentet live ku do të këndojë janë në fillim të vitit tjetër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Rihanna, me 8 dhjetor në Tiranë?  Empty
MesazhTitulli: Re: Rihanna, me 8 dhjetor në Tiranë?    Rihanna, me 8 dhjetor në Tiranë?  EmptyMon Jun 04, 2012 6:38 pm

e mirepresim me gjith qejf

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rihanna, me 8 dhjetor në Tiranë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: