WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rihanna më 25 qershor në Ballkan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Rihanna më 25 qershor në Ballkan Empty
MesazhTitulli: Rihanna më 25 qershor në Ballkan   Rihanna më 25 qershor në Ballkan EmptySat Feb 05, 2011 10:11 pm

Rihanna më 25 qershor në Ballkan 2psg9jk

Split, 5 shkurt – Njëra prej këngëtareve më të popullarizuara të botës, Rihanna do të paraqitet më 25 qershor me një koncert në qytetin bregdetar kroat, Split.

Ende nuk është caktuar se ku do t’i këndojë Rihanna hitet e saj “Pon de Replay”, “Umbrella” dhe “Only Girl (In The World)”, sepse organizatorët janë në hamendje ndërmjet arenës së mbyllur “Spaladium” dhe stadiumit të futbollit “Poljud”.

Është interesante se Rihanna turneun e saj zyrtar botëror, me të cilën do ta promovojë albumin e ri “Loud” ka paraparë ta fillojë më 23 shtator në Brazil, kështu që kroatët do të jenë ndër të parët që do të shohin skenografinë e re dhe mbarë shown e saj.

Pasi kryeministri shqiptar Sali Berisha insiston që edhe në Shqipëri të sillet ndonjë superyll botëror i këngës, kurse Rihanna ende nuk e ka bërë publik tërë planin e turneut, është mbase rast i mirë që të Rihanna të sillet në Durrës apo Vlorë për një koncert të madh.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Rihanna më 25 qershor në Ballkan Empty
MesazhTitulli: Re: Rihanna më 25 qershor në Ballkan   Rihanna më 25 qershor në Ballkan EmptyMon Jun 04, 2012 6:36 pm

lum si ato qe do ta ndjekin nga afer

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rihanna më 25 qershor në Ballkan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: