WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Torres: Liverpooli theu premtime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Torres: Liverpooli theu premtime Empty
MesazhTitulli: Torres: Liverpooli theu premtime   Torres: Liverpooli theu premtime EmptySun Feb 06, 2011 1:51 am

Sulmuesi i Chelseat, Fernando Torres ka nxehur edhe më tej atmosferën para super-duelit që zhvillohet në ora 17:00 në Stamford Bridge, duke thënë se Liverpooli i ka thyer premtimet për rikthim në skenë si ekip kompetitiv. Ndër shkaktarët Torres e përmend ish-menaxherin e The Reds, Roy Hodgson.
“Kishte shumë gjëra për t’u menduar, shumë premtime dhe shumë shpresa të rreme. Jam i sigurtë se Kenny Dalglish do të bëjë punë të mirë, por periudha e tranzicionit do të jetë e ngadalshme. Ata kanë nevojë për kohë. Nëse premtimet do të ishin mbajtur, sot Liverpooli do të luftonte për titull me Manchester United dhe Chelsean”.
“Unë kam thënë se unë kurrë nuk do të luaja për ndonjë ekip tjetër anglez sepse me kohë te Liverpooli më është dhënë ajo që kam dashur, por tani jo. Në sezonin tim të parë te Liverpooli unë luajta në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve dhe përfunduam në vendin e dytë prapa Manchester Unitedit në Ligën Premier. Më pas ne ishim një prej ekipeve më të mira në Evropë për një kohë të gjatë, sepse ishim në drejtim të duhur”, deklaroi Torres.

El Nino shtoi se Liverpoolit nuk i shkoi asgjë mirë me largimin e Xabi Alonsos dhe të Javier Mascheranos, pasi që për të ky ishte mesazh i qartë që klubi nga Anfield nuk ishte në binarë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Torres: Liverpooli theu premtime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: