WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni Empty
MesazhTitulli: Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni   Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni EmptySun Feb 13, 2011 1:29 am

Një burrë 59-vjeçar ka vdekur pas infektimit me virusin A-H1N1. Kjo vdekje çon në shtatë numrin e viktimave nga gripi i derrit për këtë sezon në Maqedoni.

Autoritetet spitalore thanë se viktima ishte pranuar në gjendje të rëndë, më 9 shkurt.

Në klinikën infektive të Shkupit, në 24 orët e fundit, janë hospitalizuar dhe pesë pacientë të rinj.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni Empty
MesazhTitulli: Re: Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni   Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni EmptySun Feb 13, 2011 2:03 am

Ishalla po pshtojm prej ktij Gripi !!!!!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA MAQEDONIA-
Kërce tek: