WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?

Shko poshtë 
+2
Mondi
Erika
6 posters
AutoriMesazh
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 33

Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?   Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? EmptyTue Dec 14, 2010 3:10 am

Une mendoj se Tradhetia nuk falet ne asnje menyre! Mad Ndoshta gjera te vogla edhe mund te falen... Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?   Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? EmptyTue Dec 14, 2010 3:14 am

mendoj se tradhetia nuk falet asesi. Po gjithmone duhet shikuar se pse erdhi deri te tradhetia dhe te mendosh ndoshta ka vend per falje !!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona


Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?   Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? EmptySun Jan 23, 2011 1:56 am

Nuk mund ta fali tradhtine si e vogel dhe e madhe tradhti eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa


Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?   Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? EmptySun Jan 23, 2011 8:36 am

Qendroj pas asaj shprehjes ..Te gabosh eshte njerzire te falesh eshte hyjnore.. jo ne krejt rastet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?   Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? EmptySat Dec 10, 2011 8:16 am

Tradhtia nuk duhet te faLet asesi,,sepse po t'ia faLesh ai perseri do vazhdoj me avazhin e vjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?   Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? EmptyFri May 18, 2012 12:13 am

nuk fdalet tradhetia;por gjera me te vogla po(nese shikon nje tjeter ne syt e mi,apo nese i ben komplimenta ndonje tjetre)........aahahahaaah kurre sesi sdo ta lejoja te bente te tilla gjera te pakten ne syt e mi jo

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?   Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? EmptyFri May 18, 2012 12:16 am

Simpatikja shkruajti:
nuk fdalet tradhetia;por gjera me te vogla po(nese shikon nje tjeter ne syt e mi,apo nese i ben komplimenta ndonje tjetre)........aahahahaaah kurre sesi sdo ta lejoja te bente te tilla gjera te pakten ne syt e mi jo

E paske mire ti , se pas syve po lejojshe vetem ne syte e tu jo Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?   Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa ose me sakte deri ne cfare pike falni ne dashuri?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: