WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Një 44 vjeçare vetëvritet dhe një 18 vjeçare vritet nga bashkëshorti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Një 44 vjeçare vetëvritet dhe një 18 vjeçare vritet nga bashkëshorti  Empty
MesazhTitulli: Një 44 vjeçare vetëvritet dhe një 18 vjeçare vritet nga bashkëshorti    Një 44 vjeçare vetëvritet dhe një 18 vjeçare vritet nga bashkëshorti  EmptyFri Sep 02, 2011 8:08 pm

Një 44 vjeçare i dha fund jetës me armë zjarri paraditen e së premtes në fshatin Konikbal të Urës Vjagurore, në Berat dhe një grua e re 18 vjeçare u vra mbrëmjen e së enjtes nga bashkëshorti i saj 23 vjeçar, në Shkodër.

Vito Banushi u vetëvra në banesën e saj dhe u gjet nga familjarët të cilët dëgjuan krismat e armës.

Policia nisi hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe mësohet se 44 vjeçarja kishte probleme me bashkëshortin e saj dhe ishte në prag divorci, gjë që mund ta ketë çuar atë në vetëvrasje.

Bedrie Hoxha u vra me armë zjarri nga bashkëshorti i saj Eder Haxhia. Cifti i të rinjve kishin vetëm pak kohë që ishin martuar.

23 vjeçari qëlloi me armë bashkëshorten e tij pas një grindje në banesën e tyre.

23 vjeçari ka qënë më parë i dënuar për armëmbajtje pa leje dhe është larguar menjëherë nga vendnjgjarja pasi vrau bashkëshorten por nuk mundi t’I shpëtojë arrestimit nga forcat e policisë. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Një 44 vjeçare vetëvritet dhe një 18 vjeçare vritet nga bashkëshorti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: