WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tiranë, 8 në pranga, shitnin biletat Francë-Shqipëri me trefishin e vlerës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Tiranë, 8 në pranga, shitnin biletat Francë-Shqipëri me trefishin e vlerës  Empty
MesazhTitulli: Tiranë, 8 në pranga, shitnin biletat Francë-Shqipëri me trefishin e vlerës    Tiranë, 8 në pranga, shitnin biletat Francë-Shqipëri me trefishin e vlerës  EmptyFri Sep 02, 2011 8:09 pm

Skuadra e antikrimit ekonomik dhe komisariati numër 1 i policisë së Tiranës, realizuan një aksion pasditen e të enjtes për kapjen e personave që shitnin biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë mbi çmimin e caktuar nga Federata Shqiptare e Futbollit.

Tetë persona u shoqëruan në polici pasi u kapën duke shitur biletat e ndeshjes së vlefshme për eliminatorët e Kampionatit Europian 2012 me trefishin e vlerës reale. Të shoqëruarit do të procedohen në gjendje të lirë, raportoi Klan.

Kjo është edhe ndeshja e fundit që do të luhet në stadiumin Kombëtar “Qemal Stafa”, pasi fillon puna për shembjen dhe restaurimin e tij.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Tiranë, 8 në pranga, shitnin biletat Francë-Shqipëri me trefishin e vlerës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: