WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Naten e mire....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyTue Dec 14, 2010 3:14 am

Ca eshte tani psh Rolling Eyes Miredita Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyTue Dec 14, 2010 3:25 am

Mirdita por do te vije edhe koha e mbremjes dhe te themi naten e mire Smile

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyWed Dec 15, 2010 2:05 am

Miredita lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyWed Dec 15, 2010 3:10 am

Mirdita Erika , te uroj dite te mire sot Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyThu Dec 16, 2010 12:58 am

Pershendetje popull
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyThu Dec 16, 2010 1:27 am

Mirdita me pak bore nga une.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyFri Dec 17, 2010 3:23 am

Miredita,sdilet jashte Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyFri Dec 17, 2010 3:41 am

Mirdita Erika , ben ftohte te ju po...

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyFri Dec 17, 2010 3:42 am

Jashte ngrin si statuje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyFri Dec 17, 2010 3:45 am

Te ne po rrezon dielli :p

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptySun Dec 19, 2010 12:32 am

Mirëdita, kalofshit ditë te mirë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Dec 20, 2010 1:02 am

Mirdita...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Dec 20, 2010 9:27 pm

Mirmengjesi

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Dec 20, 2010 9:31 pm

Miremengjes Mondi!
Flejte mire? Razz
Kalofsh ditë të mirë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Jan 24, 2011 12:43 am

Diten e mire Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
MelKarramel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 31

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Jan 24, 2011 4:38 am

Mirëdita hahaha qka ke ky marifet kur shkoj e kur hy miredita diten e mire Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ejatiteune.com
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Jan 24, 2011 4:48 am

MelKarramel ky eshte marifeti Miredita , Diten e Mire ska marifete tjera Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
MelKarramel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 31

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Jan 24, 2011 4:57 am

Tung tash se ika
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ejatiteune.com
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
MelKarramel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 31

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Jan 24, 2011 4:58 am

thikon ti mondi ktu ngom mire a ma ke pa humorin qysh ekom ba une aty tek HUMORI kqyre tonshit fol me mu mos te keqkuptohemi Razz hahah iam soo funny uhauhauha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ejatiteune.com
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Jan 24, 2011 5:24 am

Karramele e di se cfare je , per ata te rri larg une hahhaha Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
MelKarramel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 31

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Jan 24, 2011 8:25 am

hahahahahahahahhahahaha une jom qeshtu hahah tash ta pshtilli krejt faqen:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ejatiteune.com
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyThu Jan 27, 2011 9:35 pm

Diten e mire njehere I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Apr 18, 2011 12:30 am

une ketu po them Mirdita.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Apr 18, 2011 12:31 am

Mirdita dhe mire se u takuam Memories Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... EmptyMon Apr 18, 2011 12:33 am

Ohooo etakovaa njee superr.... helloo hello Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Naten e mire.... Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire....   Naten e mire.... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Naten e mire....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: