WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cila kengetare eshte me e mire?

Shko poshtë 

Cila kengetare eshte me e mire?
 Adelina Ismaili
 Elvana Gjata
 Vesa Luma
 Jonida Maliqi
 Adelina Tahiri
 Dafina Zeqiri
 Gentiana Ismaili
 Altuna Sejdiu
 Ciljeta Xhilaga
 Greta Koci
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cila kengetare eshte me e mire? Empty
MesazhTitulli: Cila kengetare eshte me e mire?   Cila kengetare eshte me e mire? EmptySun Nov 20, 2011 11:17 pm

Cila kengetare eshte me e mire apo cila ju pelqen juve me shume?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Cila kengetare eshte me e mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Cila kengetare eshte me e mire? EmptyMon Dec 26, 2011 8:40 am

Per mua eshte Adelina Ismaili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cila kengetare eshte me e mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Cila kengetare eshte me e mire? EmptyFri May 18, 2012 7:31 pm

Dafina Zeqiri eshte me e mira

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cila kengetare eshte me e mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Cila kengetare eshte me e mire? EmptyMon Jun 04, 2012 8:36 pm

Per mua eshte Jonida Maliqi

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cila kengetare eshte me e mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Cila kengetare eshte me e mire? EmptyFri Jun 08, 2012 6:36 pm

Kam frik se Dafina Zeqiri ua kalon te gjithave....

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cila kengetare eshte me e mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila kengetare eshte me e mire?   Cila kengetare eshte me e mire? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila kengetare eshte me e mire?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: