WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ngjyra juaj e preferuar ?

Shko poshtë 

Ngjyra juaj e preferuar ?
 E bardhë
 E zezë
 E kuqe
 E kaltër
 E gjelbër
 Vjollce
 Tjetër
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ngjyra juaj e preferuar ? Empty
MesazhTitulli: Ngjyra juaj e preferuar ?   Ngjyra juaj e preferuar ? EmptyFri Nov 04, 2011 9:55 pm

Cila eshte ngjyra juaj e preferuar ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Ngjyra juaj e preferuar ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyra juaj e preferuar ?   Ngjyra juaj e preferuar ? EmptyTue Nov 08, 2011 10:57 pm

Brune dhe te zeze Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ngjyra juaj e preferuar ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyra juaj e preferuar ?   Ngjyra juaj e preferuar ? EmptyWed Nov 09, 2011 12:16 am

Mua me pelqen ngjyra e zeze

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Ngjyra juaj e preferuar ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyra juaj e preferuar ?   Ngjyra juaj e preferuar ? EmptyMon Dec 26, 2011 8:41 am

Zeza dhe Kuqja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Ngjyra juaj e preferuar ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyra juaj e preferuar ?   Ngjyra juaj e preferuar ? EmptyTue Dec 27, 2011 8:52 am

e kuqja ,e zeza por me shume me shume e zeza

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Ngjyra juaj e preferuar ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyra juaj e preferuar ?   Ngjyra juaj e preferuar ? EmptyFri May 18, 2012 7:28 pm

e zeza dhe blu e ehapur,por me shum ngjyra zi

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ngjyra juaj e preferuar ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ngjyra juaj e preferuar ?   Ngjyra juaj e preferuar ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ngjyra juaj e preferuar ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: