WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Çfarë i mungon forumit tonë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çfarë i mungon forumit tonë? Empty
MesazhTitulli: Çfarë i mungon forumit tonë?   Çfarë i mungon forumit tonë? EmptyMon Nov 21, 2011 2:42 am

Çfarë i mungon forumit sipas mendimit te secilit dhe qe ne te shohim ta realizojmë?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Çfarë i mungon forumit tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë i mungon forumit tonë?   Çfarë i mungon forumit tonë? EmptyTue Dec 27, 2011 2:52 am

chati

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çfarë i mungon forumit tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë i mungon forumit tonë?   Çfarë i mungon forumit tonë? EmptyTue Dec 27, 2011 3:50 am

Eshte nje chat ketu

https://eja-ti.albanianforum.net/chatbox/chatbox.forum?/

po mund te vendosim edhe tjeter

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Çfarë i mungon forumit tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë i mungon forumit tonë?   Çfarë i mungon forumit tonë? EmptyTue Dec 27, 2011 8:16 am

sic e ka albforumi ase sic e kishte albspace

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Çfarë i mungon forumit tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë i mungon forumit tonë?   Çfarë i mungon forumit tonë? EmptyTue Dec 27, 2011 10:56 pm

Thjesht shkurt dhe ShqiP i mungojn Antar........mandej gjithqka arihet mes antarve se ka shum gjera qe i mungojn,,,,sdo i cek se ekot eshte.........niher antar te vijn kjo eshte me rendsi......Met mira....u takofshmi.....Very Happy:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çfarë i mungon forumit tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë i mungon forumit tonë?   Çfarë i mungon forumit tonë? EmptyWed Dec 28, 2011 1:40 am

Memories pajtohem me ty . Po kjo gje nuk behet vetem nga nje person , behet bashkarisht te gjithe se bashku duke ftuar anetar te ri.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Çfarë i mungon forumit tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë i mungon forumit tonë?   Çfarë i mungon forumit tonë? EmptySun Jan 29, 2012 1:32 am

dhe akoma me shume pune

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
Çfarë i mungon forumit tonë? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë i mungon forumit tonë?   Çfarë i mungon forumit tonë? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çfarë i mungon forumit tonë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: