WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Nov 26, 2011 8:34 am

Bie shi jashte ben shume ftohte por per cudi nuk e ndjej sepse prania jote me ngroh me mbush me gezim me ben qe te jem gjalle...hyre shume papritur ne jeten time....nuk e di as vete si dhe pse hyre nuk e dija se do te te doja apo se do ndjeja ndonjehere per ty nje gje te tille...por ja qe ditet kalojne dhe une lidhem cdo cast e me shum me ty...deri sa po behesh pjese e pandashme e jetes time deri sa pa ty nuk mund te rri dhe keshtu ditet kalon duke te dashur ty..faleminderit per keto dite te bukura..faleminderit per ate qe je...faleminderit per cdo moment dhe kohe qe kalon me mua...faleminderit sepse sa here te shikoj gjithcka ka nje kuptim...faleminderit qe me bene te ndjehem mire...faleminderit qe me bene te ndjehem e sigurt dhe e rendeshishme...faleminderit qe me bene te qesh...faleminderit qe je imi.. faleminderit qe rri me mua...faleminderit qe me duron...faleminderit qe je kaq fantastike...faleminderit qe me bene te lumtur...faleminderit qe me ben te jetoj kete dashuri me sy te hapur...faleminderit qe me do....faleminderit qe hyre ne jeten time...ndoshta mendohet se ne kete moshe nuk e dime ceshte dashuria po a mund te me tregoje dikush emrin e kesaj ndjenje qe ndjej per ty ti qe me ben zemren te rrah me shpejt dhe me ngadale njekohsisht me vjen keq qe nuk je afer meje qe te tregoj sa shume te dua se do te pres e se mezi pres qe te me shterndosh ne krahet e tu e me ne fund te jemi ne te dy e jam e gatshme te pres e te tregoj kuptimin e fjales dashuri ....TE DUA SHUME. ZEMER.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Nov 26, 2011 8:27 pm

Shume fjale te bukura , te bejne te ndjehesh aq mire kur i lexon.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySun Nov 27, 2011 6:42 am

Keshtu me bejn dhe mua,,sepse dikush vertet hyri ne mendjen time e s'di me te daL hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptyTue Jan 17, 2012 11:35 pm

Kshtu Ndodhi dhe te Une.. Hyri ne Mendjen time. Ende ne zemren time Do te futet ne Zemren time athu ore Zot i madhi a po jo. Pse e kam gjithnje ne kok ne mendje Kur ha Buk, pi Uj ,Punoj, Flej ,rri ,jam ne net, ku do qe jam qka do qe bej je ne mendjen time .Pse Pse kshtu Ndodh.... Dashurija keshtu fillon te dashurohesh a po qfare Po ndodh!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 12:45 am

ZEMER Ke pyetur ndonjeher perse po te shkuaj ketu...?
Por...degjo,dua qe te
gjithe ta marrin vesh ate qe une, ndiej
per ty!! Jam ketu sepse u be kohe qe
je ne mendjen time,
je mendimi im i vetem, askush nuk mund te te largoje
nga
mendja ime!! Je deshira ime qe nuk resht se menduari,rrezikoj
me
vdekje...e di si do te te pergjigjem?? Perse duhet te resht
se menduari jeten
time, personi e cila cdo dite e ben zemren
time te rrahe,perse duhet te resht
se menduari ate djal aq te
bukur, te embel, dhe te rendesishem per mua?!! E
di perse??
Sepse je ti aje qe me ben te ndjej emocione te
mrekullueshme,
gje qe se ka bere ndonje tjeter deri tani. Fale teje zbulova
dashurine,
faleminderit zemra ime qe me jep cdo dite, cdo gje qe vetem
ti
di te me japesh...shpresoj te mos kaloj vetem vite me ty, por
te gjithe
jeten time!! Je personi me i mrekullueshem qe kam njohur...
Te Dua...me shume
se jeten time! Shpresoj qe kjo te mos jete
vetem nje enderr e imja,
por...endrra e te dyve!! Te dua.ZEMER
Te Dua me shume se cdo gje ne
Bote...

Per ty kuptimi jetes..{ZEMER

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:36 am

Per ty Zemra Ime...

Jam i heshtur pa fjalë,
se çdo fjalë për ty mbaj ,
jam pa shpresë , jam pa ëndërr,
jam pa shpirt jam pa zemër.
Jam pa frymë e pa jetë,
sikur një qiri duke u tret.
Urrej vetën time,
se të do kaq shumë,
i urrej ëndrrat,
se më len pa gjumë,
e urrej detin,
se nga ty më ndan,
te urrej ty,
se nuk të kam pranë,
Dua ti ndiej në ty nxehtësinë ,
në përqafimin tënd vetveten gjeta,
dua të ma kthesh dashurinë,
dhe puthjet e nxehta.
Një gjë dua që ta them,
mbaje në zemër mbaje në mend,
kur një shpirt tjetër ta duash,
dashurinë tonë atij ti thuash,
të, të dojë aq sa të desha unë,
as më pak e as më shumë.
Ti fala sytë ,ti me verbove,
ta fala zemrën , ti ma copëtove,
ti fala ëndrrat, ti i shkatërrove,
ta fala dashurinë, poshtë e hodhe,
sa e zbrazët në shpirt u tregove.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:48 am

shume e bukur

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:49 am

esht e Bukur po si Ju!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:50 am

flm

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:51 am

ska gje !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:53 am

Ne syt e tu heshtje kozmike ne buzet mtua buzqeshje ironike ne syt e tu as po as jo po ku dreqi ta di un me do ti mu a jo

ne zemren time ,je i ulur ti,ne zemren time ,nuk du tjeter njeri
ti per mu je e vetmja dashuri
nuk mund te kem me nje tjeter lumturi
i lutem zotit te te kam vetem ty ,dhe dua te vdes duke menduar per ty

Nese enderrat jan e vetmja menyre per te qene me TY, ateher nuk dua te zgjohem kurre !

Larg ndodhem prej teje, e sa afer ne zemer te kam, shpres e shpirtit tim, pike e gjakut tim,do te pres edhe nje dite, do te pres edhe nje ore, cdo cast qe shkon cdo ore qe kalon, tik-taku i zemres sime per ty nuk pushon, qe te kujtoj me shum ,qe te dua me thote zemra, qe te me duash nuk te detyroj, une dua te me duash se e meritoj edhe se jam e vecant se ti e di se sa te dua une nuk te do njeri tjeter , prandaj mblidhe mendjen edhe vendos…

Kurr mos e jep zemren per asnje qmim veq nese dikush ta jep per nderrim,nese te don dikush duje edhe ti me te vertet por mos e tradhto se e lendon per jet

Si guxove zemren te ma maresh si rezikove kaq shum por mos haro se borgji me borgj lahet se zemren tande tani e mora un.

Ti ke hir thell ne mua dhe nuk del aq leht je e para dhe e fundit qe e kam ne kete jete deri ne frymen e fundit do te dua ty asnje tjeter pervec teje s"du te shoh me sy.. E bukura ime

Nje enderr plot ngrotesi dhe dashuri
nje enderr plot emocione dhe ndjenja
nje enderr plot vuajtje dhe mendime
nje enderr ku mund te them te Dua
dhe shpresoj se nuk do te jet vetem nje enderr!!!

Ne zemren time ke hyre vec ti, ne zemren time je e tera dashuri, ne zemren time do te mbaj perhere, nga zemra ime s’do dalesh asnjehere.E bukura ime Te dua pa fund!!!!

Ne zemren time je gjithmone ti, ne brendesine e shpirtit ti rri i strukur sikur te eshti i fundit takim, ne buzet e mia meshirohesh ti, ne syte e mi shkrihesh si magji, cfare te ndodhi keshu o zemrer kaq keq te ka qene e mrekullueshmja dashuri!!!!

Ndoshta bota do permbyset, se di cdo te ndodhe. ndoshta do vdes une. ndoshta ti. ndoshta do vdesim te dy. ndoshta jeta gjithmone do te na ndaje, por edhe pse te ndare,dashuria per ty gjalle do te me mbaje. ndoshta ti je i kunderti im, por dashuria nuk njeh paragjykime. ndoshta dikush tjeter ne zemren tende qendron, por kot nuk thone: NJERIU ME SHPRESA JETON

E embel te shikoj dhe dicka mendoj, dashuri te flakte prej teje kerkoj, behu guximtare me thuaj te verteten plotsoma deshiren e mos ma shkatrro jeten.

Që kur të njoha ty, kuptova dhe ndjeva diçka,- pa e ditur që ishte dashuri... Tani që të njoh, mësova se si duhet dhe si ndjehet me të vërtetë një njeri!... E di që dashuria shuhet, por TI ishe dhe do mbetesh së paku një kujtim në jetë!. TË DUA!.., edhe pse s'dua që të jesh veç një kujtim !!!....

Nje engjull qe e dua ne mergim ka shkuar zemren ja kam falur kurr mos me harruar. Per ty e shkrova me lot e lotova e putha e perqafova dhe ty ta dergova.

desha te me doje por ti me harrove desha qe te rrije por ti u largove qesha qe te qeshje por ti sqeshe dot qava qe te qaje por ti snxorre lot o do vuaj une o do vuash ti po te desha une ti nuk do me duash nuk jetojme dot i dashur te dy ne lumturi ndaj do vdes une qe te jetosh ti .

sa yje ka nata smundesh me i numeru, sa te dua un smundesh me e besu, kete qe po ta shkruaj un mos ja thuaj askujt sepse zemra ime esht e jotja e jo e gjithkuj.TE DUA

Ajo pjes e syrit tend, si cop qielli ne stuhi kush e pa e nuk u cmend kush nuk ra ne dashuri...

dua buzet e tua te me kafshoj mua,dua krahet e tua te me shtrengoj e te me ngrohin e te me mbajn ne gji dhe ky person dua te jesh ti.

kush te puth ballin te puth mencurine,kuish te puth syte te puth lumutirne,kush te puth ne faqe dicka dosido thote,kush te ptuh ne buze dije se te do..

megjithese eshte ora 16e45 un po te shkruaj kete:"Kete nate vodha nje yll,asnje se di.Dua te te ta jap ty.Hena ne hapsiren e saje te drites me pa&me byzeqeshi...mbase e kuptoj qe e bera per dashuri...mi manchi. .

Ti je drita je djelli im qe me nxeh edhe ne ditet me acar je fryma ime qe pa ty nuk mundem, ti je per mu gjithqka Te dua shum eja ,eja pran meje vetem edhe njeher e me bej te lumtur si ater shpirt ime.......

Nje Dite kur te zgjohesh mos laj Sy me Lot dikush qe te tregon qe sjam mo ne ket Bot. Mos pyet se si vdiqa por pyet si jetova si me kaluan Ditet e fundit qe pa ty i jetova...

Me hyre papritur ne zemren time te paster si lot i nje femie por jam i lumtur qe te njoh e qe tani te dashuroj .... jeta ime je ti e di qe edhe jeta jote jam une kete askush nuk e kupton vetem une dhe ti zemra ime

Po vdes nga deshira per ti thene TE DUA? Zgjidh nje nga sms-te tona te dashurise.

Po te hapesh zemren tende jam i sigurt qe vjen zemra ime, ajo ka ardhur tek ti qendron e lumtur se ka gjetur dashuri. Kur zemra jote troket, ajo sheh kush eshte, nuk flet, as therret po tregon se kjo zemer vetem asaj i perket. Keshtu me tregon cdo nate ajo mua me thote se sa shume te dua.

Heshtjen e kesaj nate e then kenga,kenge e cila rrjedh leht leht nga radioja.Duke te kujtuar ty perpara kam imazhin tend e bukur,e mire,e arte..te tille te dua engjellusha ime.Shiqoj Henen me vellon e saj te bardhe qe bashke me yjet lozin vallen e tyre te zakonte e une?une i bej shoqeri gjdo nate duke u lutur per ty.Kujtimet me ty 9 vite nuk jan pak me kan lere te te mos haroj tere jeten.Kthemu Kthemu e dashur se vetem te bashkuar mund ta mundim boten..Te dua dhe te pres gjer ne frymen e fundit......Per ty dashuria jote

Qesh shpirt qesh
dhimbjen lotet trishtimin lermi mua
ato tashme me njohin e nuk me kafshojne dot!
Qesh shpirt nese nuk do qe une te vdes se e qeshura jote eshte jete per mua!
Qesh shpirt qesh se ndoshta nje dite do te qesh dhe une!

sa yje ka nata s'mundesh ti numrosh sa vuaj per ty s'mundesh ta besosh kete qe po ta shkruaj mos ja shkruj askujt se zemra ime nuk eshte e gjithkujt

Sa here bie nata ti vjen me ledhaton, më ngjan sikur jam ne enderr dhe dikush me zgjon.
Por kur syt i hap e shoh se ti je larg,
krahet i zgjas dua hijen te ta kap...

Nese je enderr me bej te fle pergjithmone.Nese je lot ,e di qe do te ikesh por te lutem piko ngadale.Nese je zemra ime me qendro prane se kam nevoje per ty

Dua qe te kthehesh ne enderrat e mia ,ne valet e terbuara te oqeanit tim,me perendimin e diellit me rrezet e asaj mbremje te ngrohet korriku .Me lejo te te perqafoj siq te perqafoja dikur .Me lejo te te them te dua edhe pse copat e akullit ma brejn shpirtin tim..

Per ty qe je speciale, per ty qe me trullos kur jemi bashke dhe pafundesisht me mungon kur nuk je. Sot, neser dhe gjithmone kudo qe te jesh Te Dua!

Te heqesh nga zemra nje dashuri si te besoj eshte e vertete! Eshte si te lesh nje guacke ne plazh: edhe nqs dallget do ta marrin me vete, ne det ajo do te qendroje pergjithmone

Kur jam me ty eshte njesoj sikur te perjetoj nje enderr te bukur, por ne kete enderr eshte edhe frika, frika se mos do te zgjohem shpejt....dhe gjithcka do te mbaroje.

Te dua..nuk e di si, as prej sa, as prej nga...Te dua pa probleme dhe krenari; te dua ne nje menyre qe vetem une mund ta konceptoj.

Kete nate vodha nje yll, asnje se di. Dua te ta jap ty. Hena ne hapesiren e saj te drites me pa dhe me buzeqeshi...mbase e kuptoj qe e bera per dashuri!

Shumezo valet e detit me yjet qe jane ne qiell...dhe do te zbulosh sa te dua...

Nuk e kisha vene asnjhere re se mjalti ishte kaq i hidhur, mbase eshte efekti i puthjeve te tua kaq te embla!

Do desha te isha I Ftohti per te te pare kur dridhesh, do te desha te isha dielli per te te ngorhur!!

Nqs nje thenia ime TE DUA SHUME te ben te ndihesh mire atehere do te berrtas tek malet ekoja e saj nuk do te perfundoje deri sa te zere vend ne zemren tende!

Hena eshte padronja a nates, pa te nata do te ishte hic. Dielli eshte i zoti i qiellit, pa te gjithcka do te ishte e vdekur. Ti je ti dhe je jeta ime!

Nqs do te jetosh 100 vjet dua te jetoj nje dite me pak....keshtu nuk do te jetoj kurre pa ty!

Kur linde binte shi, por nuk ishte shiu, ishte qielli, qante sepse kishte humbur ylin e tij me te bukur!

Shpesh ne enderrat e mia kalojne pamjet e momenteve te bukura te kaluara se bashku...te dua!

Je per mua nje enderr pa mbarim, nje dite plot diell, nje qiell me yje, nje buzeqeshje e kendshme, nje puthje shkarazi....te dua

Qe kur buzet e mia preken te tuat kuptova vertet cfare eshte emebelsia e nje puthje... Nje roman kam per ta shkruar dhe ne biblotek kam me e dergu dhe femijet e tu kan per ta lexu dhe kur te pyesin babi kush e ka shkruar ti do tu thuash nje shoqe e pa haruar!!


Fjalèt e mia pèr ty ishin tè kota por mos le hapsir te flas bota.Aspak sme kuptove.Val pse me lendove.Ma bere jeten qe dikur pèr mu ishe jeta mjalt


Perse jemi si dy brigje deti, nga njeri tjetri gjithmone te ndare, naten ndertojme ne enderr nje ure, ndersa diten mbetemi te huaj si me pare....


Te dua, pa ditur si, kur dhe nga! Te dua pa paragjykime dhe mendjemadhesi. Keshtu te dua, sepse nuk mundem te te dua ndryshe!
Te dua, por po e them me ze te ulet, sepse ulerimat i merr era dhe zhduken. Te dua shume shpirt!Kur sytè i ke hapur mè dashuro,kur sytè i ke mbyllur mè èndèrro.Kur tè jesh pranè meje mè pèrqafo,e tani qè je larg meje tè lutem mos mè harro

Jam e ftofet si dimri ne male,se ti zemres time vec dhimbje i fale plaga ime mbeti e thell sa nje det ti nuk je ai qe harohesh leht.


If i was one of your tears
I'd start in your eyes
Live on your cheeks
And die on your lips...U dogja dikur nga nje puthje e nxehtë,
dhe mbeta i djegur perjetë.
Rashe në prushin e dashurisë së parë,
dhe me mbeti i ndezur një zjarr.
Nëse një ditë do të behem hi,
ta dish që do te digjem per ty.......
Jeta dhurat e natyrës

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:54 am

Larg, Malli kërkon të më afrojë afër teje por larg,
shume largë je .
Syt e mi të përlotur nga pritja e zgjaturë,
buzët e mija të përvluara nga etja ,
e vallë kur do ta shuaj këtë etje ???
Syri të kërkon, s'të gjen ,
vetëm loton dhe pret,
Zemra nuk i beson syrit ,
Qindra , mijëra kilometra largë neshë ,
Për ne nuk ka ndarje , por durim

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:54 am

e Bukur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:56 am

per ty

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:57 am

flm por sme ngjan Muaa!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 4:59 am

lexoje prap dhe kuptoje

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 5:00 am

mendova qe esht per Mondin! edhe mendoj qe i ngjan Ati!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 5:01 am

jo atij po juve

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 5:03 am

Nuk besoj Dot!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 5:05 am

si te duash

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 9:34 am

NormaL se si te dua!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 9:40 pm

me qarte te lutem

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySat Jan 21, 2012 10:07 pm

Normal se si te dua une behet them !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptySun Jan 22, 2012 2:27 am

cne ky mendim???

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... EmptyFri Jan 27, 2012 5:37 am

un te them te dua ti sma var veshin bertas me te madhe te gjith per
reth me qeshin te lutet zemra ime sepse fort te don sot nuk esht 1
prilli pse nuk me beson
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...   Per ty qe hyre papritur ne mendjen time... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA :: TREGIME DASHURIE-
Kërce tek: