WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR?? Empty
MesazhTitulli: CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR??   CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR?? EmptyFri Jan 06, 2012 11:20 pm

Pra te jesh shqipetar eshte nje krenari dhe nje dhurate qe zoti na e dhuroje , ne shqipetaret po punojme dhe po perparojme dita dites kudo qe ndodhemi ,te behet qejfi kur mberrine ne Saranden
e mrrekulluashme nga Greqija e qelbur ,te ka qejfi kur mbrrine ne Malsin e Madhe te bjeshkeve te bukura te alpeve nga Mali i zi ei zi e i zi te mbushet shpirti me fryme dhe me dashuri kur ulesh ne Aeroportin NANE TEREZA te Tiranes qe po lulezon dhe me nje shpejtesi shume te madhe po hyne ne Europen e perparuar.
Kosova po na nderon si komb me perparimet dhe me vendimet qe po marrin drejt integrimit

Populli shqipetare jemi nje popull shume i MRREKULLUESHEM


JA PRA ,CFARE DO TE THOTE TE JESH SHQIPETARE.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR?? Empty
MesazhTitulli: Re: CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR??   CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR?? EmptyFri May 18, 2012 1:43 am

te jesh trim,te kesh guxim,te jesh nnjeri i bese,te jesh i denje

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR?? Empty
MesazhTitulli: Re: CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR??   CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR?? EmptyMon Jun 04, 2012 7:25 pm

Te vjedhesh popullin tend , ta dergosh ne humnere kjo eshte te jesh Shqiptar .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content




CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR?? Empty
MesazhTitulli: Re: CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR??   CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR?? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
CFAR DO TE THOTE TE JESH SHQIPETAR??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: