WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook  Empty
MesazhTitulli: Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook    Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook  EmptyFri Feb 25, 2011 10:18 am


I riu amerikan, Rodney Knight Jr., meriton plotesisht pozitat me te larta në listën e "hajdutëve më budallenj të botës".

Një ditë më parë, ai eshte detyryar të pranoje para policisë së Washingtonit vjedhjen e bërë gjate dhjetorit te kaluar.
Hajduti kishte hyrë në shtëpinë e një gazetari të Washington Post, Mark Fisher, ku kishte vjedhur dy kompjutera lap top, një pallto dimërore dhe 400 dollarë. Ai do t'ia hidhte pa lagur nëse nuk do t'i kishte një ide te marrë pak pas vjedhjes.

Para se të dilte nga shtëpia e gazetarit, ai i ka bërë vetes një foto me gjërat e vjedhura në dorë. Dhe sikur kjo të mos mjaftonte, ai ka vendosur të publikojë foton në Facebook, duke e bërë të dukshme për rreth 400 të rinj në Washington.

Agjentëve të policisë u janë dashur disa ditë të gjejnë hajdutin, të cilit nuk i ka mbetur gjë tjetër veçse të pranonte krimin e bere publik nga vete ai.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook  Empty
MesazhTitulli: Re: Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook    Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook  EmptyFri Feb 25, 2011 9:01 pm

Hahhaha me kan krejt si ky ma mire ish kan.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook  Empty
MesazhTitulli: Re: Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook    Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook  EmptySat May 19, 2012 5:45 pm

i shkreti i paska bo gropen vetes mesa duket

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook  Empty
MesazhTitulli: Re: Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook    Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook  Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hajduti budalla publikon vjedhjen në Facebook
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: