WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Me sollen edhe mua ketu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fjolla
Fillestar/e
Fillestar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/08/2011
Postime Postime : 2

Me sollen edhe mua ketu Empty
MesazhTitulli: Me sollen edhe mua ketu    Me sollen edhe mua ketu EmptyMon Aug 15, 2011 6:47 am

Pershendetje te gjitheve Mirserdha edhe Mirse ju gjeta.
Quhem Fjolla. Jetoj ne Ferizaj. Me erdhi nje ftese ne email dhe u regjistrova. Shpresoj te kalojm sa me mire se bashku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Me sollen edhe mua ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Me sollen edhe mua ketu EmptyMon Aug 15, 2011 8:23 pm

Mire se erdhe Fjolla. Kalo mire se bashku me këtë shoqëri. Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Me sollen edhe mua ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Me sollen edhe mua ketu EmptyTue Aug 16, 2011 6:38 am

Mire se na erdhe Fjolla! Shpresoj se do t'ja kalojm mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Me sollen edhe mua ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Me sollen edhe mua ketu EmptyThu Nov 03, 2011 12:54 am

fjolla mire se paske ardhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Me sollen edhe mua ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Me sollen edhe mua ketu EmptyThu May 17, 2012 4:37 pm

epo mireserdhe e kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me sollen edhe mua ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Me sollen edhe mua ketu    Me sollen edhe mua ketu Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me sollen edhe mua ketu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: