WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën  Empty
MesazhTitulli: Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën    Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën  EmptyThu Aug 25, 2011 9:51 pm

Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën  25kot9i

Ernest Duka, i njohur Stine, ka konfirmuar për “Express” se është në lidhje dashurie me reperen nga Tetova, Vlora Islami, e njohur me emrin artistik si Lil Vlora.

“Patjetër që jam në lidhje me të. Madje këtë do ta bëjë publike të shtunën në njërën nga gazetat e Tiranës, ku do kem një intervistë”, ka thënë Stine.

Këngëtari nga Shqipëria njihet me bashkëpunimet e tij me këngëtarë si Ingrid Gjoni, Tingulli i 3nt, Big Basta, e të tjerë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: