WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lorik Cana, titullar. Sot kundër Sienës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Lorik Cana, titullar. Sot kundër Sienës Empty
MesazhTitulli: Lorik Cana, titullar. Sot kundër Sienës   Lorik Cana, titullar. Sot kundër Sienës EmptySat Jan 07, 2012 8:50 am

Ka kaluar një fazë të parë të vështirë në Itali, duket se 2012-a do të nisë me këmbë të mbarë për Lorik Canën.

Mediat italiane dje kanë njoftuar se mesfushori shqiptar do të zbresë sot titullar në sfidën që Lacio do të luajë në transfertë përballë Sienës. Trajneri Edi Reja ka vendosur të luajë me modulin 4-4-2, i cili e ka ulur në stol Hernanesin. Braziliani, i ardhur nga një dëmtim në muskujt e këmbës, nuk është ende në formën më të mirë dhe prandaj nuk do të luajë që në minutën e parë.

Shqiptari Cana do të zbresë përkrah Ledesmës në qendër të mesfushës, ndërsa Luliç e Skulido do të vendosen në krahë. Në mbrojtje Skaloni do të luajë në të djathtë në vend të dëmtuarit Konko. Në sulm Kise ka fituar konkurrencën me Rokin. Ndërsa sulmuesi tjetër do të jetë gjermani Klose.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Lorik Cana, titullar. Sot kundër Sienës Empty
MesazhTitulli: Re: Lorik Cana, titullar. Sot kundër Sienës   Lorik Cana, titullar. Sot kundër Sienës EmptyMon Jun 04, 2012 6:42 pm

shpresoj te na krenoje

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lorik Cana, titullar. Sot kundër Sienës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: ÇDO GJË RRETH SPORTIT-
Kërce tek: