WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?

Shko poshtë 
+4
@Nora@
DitTixX
Memories
Mondi
8 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyMon Jan 31, 2011 8:11 pm

Te gjithë dëgjojmë fjale te ndryshme për veten tone qe qarkullojnë poshtë e larte. Kush me shume e kush me pak, askush nuk ka mundur ti shpëtoje këtij fenomeni kaq te vjetër shoqëror.

Sa ndikojnë thashethemet ne jetën tuaj? Qofte kjo kur shënjestër e tyre nuk jeni ju, ose qofte dhe kur jeni ju.

A udhëhiqeni nga ato qe dëgjoni apo tentoni te vërtetoni çdo gjë vete?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyTue Mar 22, 2011 11:16 pm

Normal te cdo njeri atra ndikojn...pse mtha, pse ithash ,nuk eshte ashtu ,por kshtu----..ska njeri qe nuk tenton me zbulu te verteten ...,

Me mir nganjher eshte mos me jav ndu mendjen e me vazhdu siq ekemi vendos me jetu...por nganjher ka disa qe vertet te lendojn dhe mundohemi ti sqarojm...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX


Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyTue Mar 22, 2011 11:42 pm

Po ndikojn veq jo shum. Nuk i marr parasysh shume thashethemet po munden edhe me lendu nganjeher.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyThu Apr 21, 2011 1:55 am

tashtheme kemi gjdo her ne shqiptart me nis e mem ndiku isha moti ne spitali psikeatrik


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyThu Apr 21, 2011 9:22 pm

Themi se jo , po është normale se kur dëgjon ndonjë thashetheme për vete mund edhe mos te vije mire. Po sia var shume thashethemeve.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyThu Apr 21, 2011 11:47 pm

jo jo.... Arrow Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyThu May 19, 2011 2:57 am

sme intereson se cthone te tjeret per mua.....as qe i degjoj fjalet e te tjereve se po te ecesh ne jete me ato fjale.....atehere cjete do te jete.....jete thashethemi....ctha ai cberi ky??
as nuk merrem as nuk me pelqen te degjoj..........thashethemet me acarojne............

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
xixillonja
Anëtar/e
Anëtar/e
xixillonja


Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2011
Postime Postime : 34
Vendodhja Vendodhja : Ne zemren tende

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptySun Jun 05, 2011 11:03 pm

aspak sndikohem nga thashethemat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyMon Nov 07, 2011 12:42 am

Ne jeten time nuk ndikojn aspak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? EmptyThu May 17, 2012 5:55 pm

Qente le te lehin,karvani te ece perpara,nuk e vras mendjen aspak se cthon per mua;le te flasin un vazhdoj perpara pa e vrar mendjen se cthon per mua,as qe ma ndjen...nervat e tyre do acarojn se mua sme bejn dot asgje,kam punet e mia un nuk merrem me llafet e te tjereve.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: