WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni Empty
MesazhTitulli: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni EmptyThu Feb 03, 2011 3:32 am

Ju mirepres me idete tuaja te dashur miq te mendimit te lire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni Empty
MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni EmptyThu Feb 03, 2011 5:44 am

Seshte se skam besim , po sja hap zemren asnjeher askujt krejtesisht. Nuk eshte mire ti dije te gjitha per ty askush.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni Empty
MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni EmptySun Mar 20, 2011 12:48 am

nese sdo kem besim sdo jem me ate person per sy faqe....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni Empty
MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni EmptySun Apr 17, 2011 9:29 pm

Është mire te kesh besimi tek partneri, por tek asnjë person asnjëherë s'kemi besimin e plote.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni Empty
MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni EmptyThu May 19, 2011 3:10 am

njeriut te zemres po por jo cdo gje me detaje perciptazi......

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni Empty
MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni EmptyFri May 18, 2012 12:40 am

po mos tge kisha besim nuk do te rrija pran tij

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni Empty
MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: